Para karşılığında topluluk sunucularında admin olabilir miyim?

Kesinlikle hayır, paranın yetkide olumsuz davranışlara yön vereceğini ve kişinin oyunculara, diğer adminlere karşı tarafsız kalamayacağını düşündüğümüz için ücretle adminlik satışı yapmamaktayız. Bu durum topluluk sunucularımız açık olduğu sürece böyle kalacak.

O halde VYNAX Sunucu Ekibine nasıl girebilirim?

Sunucularımızda fazla vakit geçirip, kendinizi bize tanıttığınız an ve ekibimizde yer olduğunda aramızda olmanız için size teklif er ya da geç yapılacaktır

Başka mod cs:go sunucusu açılacak mı?

Oyunculardan istek geldiği takdirde evet.

Topluluk sunucularında bir oyuncuyu nasıl raporlarım?

Oynadığınız sunucu içerisinde chat kısmına !rapor yazarak veya !discord yazıp discord sunucumuza gelerek rapor oluştabilirsiniz.

Sunucularda ViP olmanın faydaları nedir?

Sunucularımız genellikle dolu olmaktadır, bu yüksek performanslı sunucularımızdan ve kaliteli ortamdan uzak kalmamanız adına, server dolu olsa bile her an giriş yapabilirsiniz. Ekstralarıda mevcuttur slap, slay , gag ve mute gibi komutlar ve discord sunucumuzda ViP rolü mevcuttur.

Diğer oyunlarda sunucu açılacak mı?

Topluluk sunucusu açılabilen her oyunda mümkünse olup, VYNAX kalitesini tüm oyuncu kitlesine göstermek istiyoruz. Biliyoruz ki bunun için öncelikle o oyundaki sunucu yönetebilecek ekibi bulmakla başlamalıyız.

Nasıl vip alabilirim?

ADiscord Sunucumuzdan veya Steam profillerimizden bizlere ulaşabilir detayları öğrenebilirsiniz

VYNAX topluluk sunucularına nasıl erişebilirim?

http://www.vynax.org/sunucular bölümünden giriş IPleri ve DNSleri görüntüleyebilirsiniz.