Oyun: Counter-Strike 2
Tarih: 30.03.2024– Cumartesi Saat: 20:35 (Başlangıç) (Tüm maçlar aynı gün oynancaktır)
Slot: 32 Takım – tüm seviyedeki oyuncular kayıt olabilir. (katılıma göre 64 takım olabilir)
Format: 5vs5 / Tek Eleminasyon – Tüm aşamalar 1 maç / Final aşamasında 3 maç

Turnuva Ödülü: • 1.Takıma: 6000 TL • 2.Takıma: 3000 TL • 3./4. Takıma: 500’er TL

Kayıt Aşaması:
1. Turnuva kayıtlarını discord.gg/vynax (DISCORD SUNUCUMUZ) üzerinden yapabilirsiniz.
2. Kayıt olmuş tüm takım oyuncuları Discord sunucumuza girmek zorundadır.
3. Takımınızın turnuvaya onaylanabilmesi için tüm takımınızı discord sunucusuna davet edip, ⁠kayıt-alanı kanalına örnekteki gibi etiketlemeniz gerekmektedir. (BU KAYDI EKSİK OLAN TAKIMLAR TURNUVAYA GİRİŞ YAPAMAYACAKTIR)
4. Turnuvaya 5 oyuncu as , tercihe bağlı max. 3 yedek, 1 takım koçu kayıt edebilirsiniz.
5. Discord sunucumuzdan ⁠duyurular kanalını dikkatle takip ediniz. (Tüm turnuva akışı, duyurular, gelişmeler oradan aktarılacak.
6. Turnuvaya katılacak takım veya oyuncu arıyorsanız ⁠ discord sunucumuz üzerinden “takim-oyuncu-arama” kanalını kullanınız.
7. Turnuva boyunca iletişim açısından bir sorun yaşamamak adına tüm takımlara özel kanallar açılacaktır ve tüm takımların kanallarında beklemesi/oynaması zorunludur.
8. Takımınıza özel açılmış olan kanala sadece takım menajeri,koçu,kaptanı ve oyuncuları giriş yapabilcek. (bu role sahip olmanız için “3. Maddeyi” yapmanız gerekmektedir)
9. Tüm Takım menajerlerine,koçlarına ve kaptanlarına takım temsilcisi rolü verilecek. Sadece onların girebildiği kanallar olacak.

ÖNEMLE Bilinmesi Gerekenler:
1. Turnuvaya steam hesabı 1000 saat ve üzeri hesaplar alınacaktır.
2. VYNAX Topluluğu takımları/oyuncuları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Lütfen rakibinize ve bizlere karşı oyun içinde/dışında sportmenliğinizi koruyunuz. Turnuva hakkında tüm sorular için ⁠discord sunucumuzu kullanınız.

DISCORD SUNUCUMUZ:

discord.gg/vynax